Sari la conținut
Bogdan77

Pa600&Set AD

Recommended Posts

Domnule AD,ma adresez dumneavoastra pentru ca am o nelamurire si dvs sunteti in masura pentru a ma lamuri! Doresc sa.mi achizitionez un Pa600 impreuna cu setul dvs de la M&C Musical! Intrebarea mea este urmatoarea: odata ce cumpar clapa setul mi.l da bonus sau trebuie cumparat separat?

Multumesc anticipat si va doresc numai bine!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Setul se achiziționează separat din octombrie 2013.

• Îmi place 2

Partajează acest post

Link spre post

Multumesc frumos Cosmin..deci setul se cumpara separat..la ce pret?

Partajează acest post

Link spre post

Prețul inițial este de în jur de 200 euro.

Dar știu că dacă se cumpără și clapa se beneficiază de o reducere la SET. Mai bine sunați la MC Music.

Partajează acest post

Link spre post

Momentan sunt alte facilitati!

Cand cumperi o clapa Pa600 primesti un Voucher de 200 RON,iar daca vrei si SET-ul primesti inca un Voucher de 200 RON,total 400 RON,bani cu care iti poti cumpara altceva de la MC MUSIC!...stand,husa,pedala etc!

La Pa900 si PA3x sunt si mai mari valorile acestor Vouchere..exp; la Pa3x pana la 600 RON in caz ca doreste si SET-ul!

Daca doresti doar SET-ul,nu se fac reduceri!

Sper sa fi inteles bine de la Calin!

Cel mai bine suna la MC MUSIC,pentru detalii exacte!

Succes!

Editat de Daniel Andronescu

Partajează acest post

Link spre post

Mersi frumos Daniel, am inteles si mersi pentru lamurire..sa aveti o zi buna!

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

micro sd AD pt pa 600,este personalizat doar pt.clapa pt.care o cumperi (pa600)? sau merge in orice alt pa600?

Partajează acest post

Link spre post

Merge in orice alt pa 600.

Partajează acest post

Link spre post

Intervin si eu cu o intrebare. Daca achizitionez setul pentru PA600 si il instalez si sa zicem ca vreau sa probez si alte seturi gasite pe net, o sa-l pot reinstala din nou dupa ce verific si alte seturi de pa600?

Partajează acest post

Link spre post

Intervin si eu cu o intrebare. Daca achizitionez setul pentru PA600 si il instalez si sa zicem ca vreau sa probez si alte seturi gasite pe net, o sa-l pot reinstala din nou dupa ce verific si alte seturi de pa600?

Cum a raspuns si Danut Dima,sigur ca se poate!

Acest SET AD&MC lucreaza ca orice SET si-l poti instala sau dezinstala cand doresti!

Doar ca ai nevoie de microSD original cand il instalezi pentru a recunoaste tonurile encodate(criptate)!

Numai bine!

Partajează acest post

Link spre post

Daca achizitionez setul cu microSD'ul original si il instalez in clapa, il las acolo mereu, chiar daca instalesz si alte seturi? sau trebuie sa-l scot afara si sa-l bag iar cand instalez setul AD?

Partajează acest post

Link spre post

Daca achizitionez setul cu microSD'ul original si il instalez in clapa, il las acolo mereu, chiar daca instalesz si alte seturi? sau trebuie sa-l scot afara si sa-l bag iar cand instalez setul AD?

Il lasi acolo,poti face combinatii intre stylurile si tonurile din set cu cele din alte seturi,adica poti baga si alte tonuri in limita memoriei si poti lua un style AD si  poti copia alte trackuri din alt style,din alt set,neencodat in el,ca sa sune un pic altfel..

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

Informaţie importantă

Prin utilizarea acestui site, sunteţi de acord cu aceşti Termeni de Utilizare.