Sari la conținut

Recommended Posts

Am rugamintea ,daca poate cineva ,sa imi faca 2 negative contra cost binenteles la melodiile =I-MI IUBESC NEVASTA= si =AI  GRIJA CA RENUNT LA TINE= ce le canta Alex Cojo cu Cristi Nuca. Multumesc anticipat si astept un raspuns !

Editat de Marin Zmaranda

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Posteaza cele doua piese  aici si gama de unde le poti tu canta !

Dl ionell, faceti obiectul punctului 3.3 din regulament .....

3.3 Este interzisă cererea de materiale în chat sau forum cu transfer pe e-mail-ul personal, rețele de socializare sau prin alte forme.
Dacă există cereri, acestea se postează la secțiunea DOWNLOAD din motive de transparență și dreptul oricărui utilizator de a avea acces la acestea.  

Ma vad nevoit sa editez postarea D-voastra si sa il rog pe doritor sa posteze aici cele doua pozitive folosind ,, Editor Complet,, dupa care sa vedem ce se va putea face cu cele doua negative, care ,firesc, ar trebui postate tot aici sau doar linck-ul de la download corespunzator paginii unde au fost uploadate cele doua negative! Multumesc!

Editat de Marin Zmaranda

Partajează acest post

Link spre post

Zmaranda dragule, daca aveam ceva de ascuns ,ii scriam pe mess..Nu-i problemă daca nu se poate

Partajează acest post

Link spre post

Fara nici un fel de alta intentie  Dl Ionel...I-mi faceam doar treaba asa cum  trebuie...Ma cunoasteti si va cunosc bine...Nici o clipa nu m-am gindit la altceva  doar ca  altii se pot gindi.Ca sa nu o faca trebuie sa ne incadram in limitele regulamentului..Va salutRespect!

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

Informaţie importantă

Prin utilizarea acestui site, sunteţi de acord cu aceşti Termeni de Utilizare.