Sari la conținut
crystofor_cry

SET/Stick pa 800 marca AD@MC

Recommended Posts

O intrebare pt Dl Daniel Andronescu, sau cei care s-au lovit de aceasta problema

din greseala s-a sters global de pe stickul orig pt set Pa 2x/pa800, cum pot sa il recuperez?(ma intereseaza global pa800), pe cel de pa2x il am.

Am sunat la mcmusic si ei au spus ca nu mai au setul...............

Cum fac sa descarc update la set si instructiuni...........pe pagina mcmusic nici nu mai exista info despre clapele mai vechi.

In cele din urma am lasat un mail la mcmusic si mi-au trimis un link.....dar SURPIRIZA, nu seamana continutul folderelor din set cu ceea ce am eu pe stickul original (ex. la PAD sunt mai multe foldere, la SOUND am style pe usere......), in schimb am un global----care nu se stie de ce neam este.

Imi este frica sa nu stric stickul original.

2.

as dori sa stiu daca pot salva pe un alt stick setul original + alte style din alte seturi (ca un set personalizat al meu). Cred ca la stingerea si aprinderea clapei imi va cere stick de activare, dar nu stiu daca cu timpul pot sa salvez de pe stickul pe care lucrez pe orga acel set si sa activez samplerul cu stik orig?

ROG  AJUTOR!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca,inca mai ai instalat setul pe clapa ta(PA800),il poti "scoate"/salva foarte simplu cu Media/Save/All si bifezi doar Global.Daca intre timp ai resetat clapa sau ai instalat alt set cu tot cu global,doar sa gasesti globalul separat la vreun coleg.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

Informaţie importantă

Prin utilizarea acestui site, sunteţi de acord cu aceşti Termeni de Utilizare.