Sari la conținut
Daniel Andronescu

[sondaj] Sondaj despre Setul Pa600 AD

Cat la suta,credeti ca este real sunetul din Demourile Video si Audio AD cu Pa600?  

17 voturi

1. 1. Cat la suta,credeti ca este real sunetul din Demourile Video si Audio AD cu Pa600?

• 20%
      1
    • 50%
      2
    • 80%
      7
    • 100%
      61

Recommended Posts

Vizitator yslicev

eu sincer am votat 80% sper sa nu fie mai jos ca atunci o sa raman dezamagit :( votat 100% numa daca o auzeam in fata mea :P

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu unul zic ca sunetul este real 100%

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Mutumesc pentru parerea sincera Marius!

Nu este obligatoriu sa spuneti cu cat ati votat...cine doreste,poate sa ramana secret votul...

E doar un simplu sondaj!

Multumesc Radu!

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator yslicev

Mutumesc pentru parerea sincera Marius!

Nu este obligatoriu sa spuneti cu cat ati votat...cine doreste' date='poate sa ramana secret votul...

E doar un simplu sondaj!

[/quote']

ee eu prefer sa zic ...si sa dau si explicatii de ce si cum...nu zic este 100'% real ce se aude numa ca u stii e vorba de live ,numa atunci pot da 100% .

Nu vreau sa influentez pe nimeni este numai si numai parerea mea!

Partajează acest post

Link spre post

100 % felicitari pentru munca depusa si pentru ca ati incercat cel putin la folclor sa mergeti pe aceleasi instrumente de orchestra contrabas .braci tambal .si chitara aia cu pana speram si cei care vor pune mana pe acest set sa se ridice la nivelul lui, pana la urma conteaza si cine sta in spatele acestor clape nu numai samplerele ,astept cu nerabdare si pentru noi amaratii astia cu pa 800 acest set ,felicitari inca o data .Sanatate

Partajează acest post

Link spre post

Am votat si eu Daniel ! ce si cum nu o sa aflii ! de ce ? asa ai vrut tu !

Vrei sa-ti zic ceva ? sincer acum ! daca nu te cunosteam personal , daca nu-mi beam cafeaua cu tine a doua zi ( stii tu ce am baut sau poate ai uitat ) dupa marea petrecere , aveam poate alta impresie despre tine ! Ma bucur ca ne-am cunoscut personal , am baut , ne-am distrat si am vorbit multe ! poate vrea Dumnezeu si anul acesta !

Felicitarile mele pentru tot ce ai facut pentru detinatorii de pa 600 si nu numai ! ai demonstrat ca ai fost , esti si ramai acelasi

AD !

Sanatate si cele dorite !

Partajează acest post

Link spre post

Acele clipe,petrecute impreuna,nu se uita niciodata Geo!

Eu sunt om simplu si curat,pentru cine vrea sa ma cunoasca!

Nu ascund nimic,cateodata sunt mai ''ardei iute'' ca orice om cu demnitate sanatoasa si am o mare dorinta...o sti tu care!

Unii se mai schimba,altii raman la fel cum e si cazul tau,viata merge inainte,cu bune si rele!

Eu ca oricare dintre voi,imi dau cu parerea despre un produs nou indiferent de la ce brend,asta am facut tot timpul,tocmai pentru ca cei interesati sa-si faca o idee!...asa cum pot eu,sa inteleg un produs!

Daca dam filmul inapoi,iti aduci aminte ce spuneau ''unii' de Pa3x?!?!...le-a trebuit 2 ani sa inteleaga,ce spuneam eu atunci!..asa e si cu Pa600,numai ca acum,ASUL,e la mine in maneca!

Daca voi ati stii cat sufar eu,ca nu pot sa va dau acum,in momentul asta,SETUl...off!!!!

Eu nu am vrut sa se intample asta niciodata.

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Daniel stiu totul ! asta e viata ! mergem inainte cu bune si rele !

Ce sa facem ? Stam pe loc ? Ne sta si norocul !

Inteleg tot ce vrei tu sa spui dar nu pot sa scriu aici ! e mai bine asa !

Pentru mine ramai acelasi AD pe care l-am cunoscut personal !

Salutari de la Alexandria ! Te pupa frate tau !

Partajează acest post

Link spre post

La cata tehnoligie este in camera de lucru a lui Daniel, poti fi tentat sa spui ca sunetul este prelucrat in afara clapei , insa nu cred ca se intampla asta mail ales ca am auzit clapa si pe difuzoare.

Partajează acest post

Link spre post

Am testat clapa cind a aparut in Madrid si pot sa remarc performanta la care a ajuns o clapa entry-level prin marca AD.

Desi AD a mai intins in trecut cite o cursa(nu cu rea intentie),cind e vorba de business,nu(-i) sint permise "trucajele".O "minciunica" descoperita poate strica toata afacerea.

Concluzie:nu merita riscul. 100% real.

Tot respectul pentru munca depusa si rezultatele obtinute!

Partajează acest post

Link spre post

am vizionat demo ul in care sunetul era direct scos din clapa.,..ceea ce a inregistrat camera...cred ca am votat corect...sanatate...

P.S.:Va doresc tot binele din lume...si sa stati mereu aproape de noi...sunteti o adevarata valoare...

Partajează acest post

Link spre post

Stiu ca votul meu nu conteaza, insa sunt ``Toma necredinciosu` `` si am votat 50%. Prefer sa ma insel decat sa fiu dezamagit. Oricum, la cultura mea muzicala, as spune ca sunetul este real 200% dar, cu tehnologia din ziua de azi si din cauza diferentei de fus orar...pot sa ma insel. Astept sa ma bucur de adevaratul sunetul real atunci cand o voi avea in fata....

Partajează acest post

Link spre post

Si eu spun ca e 100% si setul de pa 3x care il avem de la Daniel suna tot 100% ca demorile din respectivul set.Felicitari Daniel pentru setul de pa600,abia asteptam si setul de p3X!

Partajează acest post

Link spre post

mariusica sa vedem cum aducem setul si in spania eu nu am aruncat inca cutia poate ne cer seria de pe cutie

Partajează acest post

Link spre post

mariusica sa vedem cum aducem setul si in spania eu nu am aruncat inca cutia poate ne cer seria de pe cutie

Alin trebuie sa iei legatura cu domnul Calin si sunt sigur ca se rezolva!

Partajează acest post

Link spre post

Din câte știu eu, seria e trecută și pe clapă, Alin! *salut*

Partajează acest post

Link spre post

Multumesc tuturor pentru parerile sincere!

De acum,ramane doar sa probati Live,cu instrumentul in fata!

Eu continui...

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator ghiolbanul

VOTUL MEU personal este 100%.

SUNT INDRAZNET ??????

EXPLIC.

Acest instrument eu il am inaintea domnului Andronescu cu ceva vreme.In asteptarea setului (in urma unei mici ,foarte mici colaborari) am tot invirtit clapa si pe fata si pe dos,am folosit niste lucruri vechi semnate de AD.(care erau libere),am mai amestecat io prin ea si......DA TOT CE A POSTAT AD.,FIE CA E AUDIO/VIDEO ESTE/SUNT REALE 100%

...AM MAI SPUS , fara pasiunea si dragostea fata de omenie,pasiune pentru muzicaaaa adevarata,bunavointa si rabdarea lui Andronescu nici un instrument nu ar fi sunat asa cum suna in ziua de azi si toti ne bucuram de rodul muncii lui.

Ar mai fi de spus multe,dar ma limitez aici.Prefer sa ramin un anonim pentru multi dintre dumneavoastra dar

UNDE PUNE MINA ANDRONESCU IESE AURA POZITIVA,AUR CURAT.

RESTU RAMINE LA APRECIERA VOASTRA ,A TUTUROR

O ZI BUNA IN CONTINUARE SI TOT CE VA DORITI

ASTEPT CU NERABDARE SETUL PENTRU PA 600

Partajează acest post

Link spre post

De la o scara de la 1%-100% , nu ca mi-a promis Daniel setul gratis mie , dar urechea mea daca ma tradeaza ma las de cantata si terminat. Am din ce trai... Parerea mea e 100% real. Sanatate maxima la toti, spor la lucru.

Partajează acest post

Link spre post

Vreau sa intervin si eu si nu vreau sa fac pe desteptul sau pe marele expert ca nu sunt dar parerea mea este ca e 100% real

Foarte bine AD..cum zicea un coleg mai sus ai mers pe folclor curat..orchestra,braci contrabas chitara aia ciupita..ce mai...sooper fain !

Multa bafta sa ai !

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

Informaţie importantă

Prin utilizarea acestui site, sunteţi de acord cu aceşti Termeni de Utilizare.