Sari la conținut
Ticuta

Recomandare Tableta

Recommended Posts

Bravo Danut,esti un fenomen!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cine foloseste iPad-ul ca si caiet pentru texte,cea mai buna aplicatie pana acum este; File Navigator! Se pot edita textele in word pe orice laptop sau Pc si inportati in acest program! Succes maxim tuturor!!!

Partajează acest post

Link spre post

Kindle Paperwite, are cineva ? As vrea si eu sa cumpar, tot pt inlocuirea caietului !

Partajează acest post

Link spre post

Salutare baieti! Ticuta iti recomand ca si colegul un iPad nu trebuie s fie de ultima generatie si iPad 1 este arhisuficient siil gasesti la mana 2ª super ieftin.

Ca sa intelegi mai bine , atat tu cat si alti colegi ,cum arata si cum se foloseste aplicatia respectiva intr-un iPad am facut un mic tutorial. Un alt avantaj este acela ca in conditii de putina lumina orice tableta este o adevarata minune ,poti citi si pe intuneric  :-B .Va rog sa scuzati gramatica si calitatea materialului...am facut si eu ce am putut!  :mos:  :salut:(  asteptati cam 20 de minute pana se proceseaza )

Corect este  : SI RACHIU-L BEAU CU STICLA ............................

Partajează acest post

Link spre post
Corect este : SI RACHIU-L BEAU CU STICLA ............................

Ai dreptate! Chiar despre asta era vorba in tutorial, cum se scrie corect  "SI RACHIU-L BEAU CU STICLA "... :))

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Ai dreptate! Chiar despre asta era vorba in tutorial, cum se scrie corect  "SI RACHIU-L BEAU CU STICLA "... :))

Catalin cel mai bine erea sa scrii cu damigeana si nu se lua nimeni de tine  =))  :))  =))  :))  ps nu baga in seama profesori :P .......Multumim pentru tutorial raminem datori cu un rachiu :sat::bere:

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Iriscatalin.te rog daca vrei sa pui link unde gasesc aplicatia de care zici in filmulet.multumesc

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

Informaţie importantă

Prin utilizarea acestui site, sunteţi de acord cu aceşti Termeni de Utilizare.