Sari la conținut
cristian

Instalare OS Pa 3x

Recommended Posts

La un pa 3x 76 Int.intampin o problema,instalez OS asa cum trebuie dar cand incerc sa pun setul meu,bineinteles individual,am urmatarul mesaj,cel atasat in foto,nu stiu ce semnifica[br]1350738169_172_FT0_20121020_115138_.jpg[br]

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil setul tau contine sound-uri din Musikant. Nu pot fi incarcate in International. :(

Partajează acest post

Link spre post

La un pa 3x 76 Int.intampin o problema' date='instalez OS asa cum trebuie dar cand incerc sa pun setul meu,bineinteles individual,am urmatarul mesaj,cel atasat in foto,nu stiu ce semnifica[br']1350738169_172_FT0_20121020_115138_.jpg[br]

Cristian, te sfătuiesc ca, după reinstalarea O.S.-ului, să pui și resursele originale, iar abia apoi să încerci să încarci setul tău, însă numai rând pe rând. Și când spun asta, mă refer să iei fiecare ton din SOUND și să-l încarci separat. Vezi apoi rezultatul!

Sănătate!

Partajează acest post

Link spre post

Pai e normal Cristi...setul tau contine date encodate!

Probabil o parte din sunete sunt din versiunea Musikant,ori ceva materiale de pe un USB encodat!...

De ce e asa?!?!...no comment!

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Multumesc pentru raspuns,asa este,aveam sunete facute pe structura interna de la Musikant

Partajează acest post

Link spre post

Va salut,am o intrebare si anume:

Daca am incarcat un set de Pa800 in PA3,fara Global,cand vreau sa-l salvez trebuie si cu Global,sau exact cum l-am incarcat inainte?

Multumesc.

Partajează acest post

Link spre post

Va salut' date='am o intrebare si anume:

Daca am incarcat un set de Pa800 in PA3,fara Global,cand vreau sa-l salvez trebuie si cu Global,sau exact cum l-am incarcat inainte?

Multumesc.

[/quote']

Categoric si cu Global,pentru ca,banuiesc,ca ai setari noi....Globalui are rolul lui se a salva setarile clapei.

Succes!

Partajează acest post

Link spre post

Mersi Daniel,pana ma obisnuiesc cu PA3-ul,sunt proaspat posesor de Pa3 cu 5 octave....cu alte cuvinte,e bine de tot! *boss*

Partajează acest post

Link spre post

S-o stăpâneşti sănătos Laurenţiu.

Partajează acest post

Link spre post

Mersi Daniel' date='pana ma obisnuiesc cu PA3-ul,sunt proaspat posesor de Pa3 cu 5 octave....cu alte cuvinte,e bine de tot! *boss*

[/quote']

Sa o stapanesti sanatos Lary si sa te bucuri de ea,la fel sa faci bani multi cu ajutorul ei!

Acum poate ma crezi,cand zic eu ce zic....

Vreau sa mai spun,in unele chesti e mai tare decat Kronos!...testat,magatestat!

Dar si Kronos e belea,in altceva!...inca lucrez sa-mi pregatesc programul complet pentru Kronos!

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

KRONOS-ul,la ora actuala....e o parere personala,este clapa ce-a mai puternica !!!!!E ca si cum ai avea noua clape intr.-una singura !!!Forta enorma de procesare al sunetului....ai KARMA...ce mai e bestial !De aceea e si scump !!!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Creează nouă...

Informaţie importantă

Prin utilizarea acestui site, sunteţi de acord cu aceşti Termeni de Utilizare.