Jump to content
Sign in to follow this  
teo1998

Convertire set Tyros

Recommended Posts

Salutare,stie cineva cum pot converti un set de tyros 5 pentru un KORG pa3x?

Teo eu mi-am convertit setul lui Onica de tyros5 ptr KORG pa 2 problema e ca nu citeste bine style`ul chiar daca potrivesti tu samplerele din KORG tot nu suna ...daca vrei te pot ajuta sa le convertesti ptr KORG pa 3 .

Cum vreti voi sa convertiti setul de T5 a lui Onica daca el de la bunul inceput este facut pe Pa3x!  Ce vreti sa convertiti? Mergi si cumpara setu de la Onica de pa3 si tiai rezolvat problema.

Plus ca suna mult mai bine ca pe Tyros

• Like 1

Dar cu ce program pot converti? :D

Tu nu mai inteles,daca setul este pe Pa3 pentru ce iti trebuie sa convertesti?Dute la Onica si cumparal pentru pa3.

Nici-un program nuti converteste setul asa cum vrei tu...styrurile da,dar samplele nu cred

• Like 1

samplerele se pot extrage wav si reasign in clapa, stylurile midi.

Set-ul lui Vasi Onica pentru Pa3 se afla deja la download, categoria "fisiere cu plata".Sanatate si numai bine !

• Like 1

Baieti, acest site nu este intermediar pentru obtinerea de seturi prin diferite metode. Singurele acceptate sunt categoriile corespunzatoare: Cu plata sau Free. Dar pentru a descarca, obligatoriu trebuie sa fii Membru donator.

Cititi si Regulamentul in detaliu!

Data viitoare nu voi mai edita sau sterge, voi incepe cu avertismente.

Baieti, acest site nu este intermediar pentru obtinerea de seturi prin diferite metode. Singurele acceptate sunt categoriile corespunzatoare: Cu plata sau Free. Dar pentru a descarca, obligatoriu trebuie sa fii Membru donator.

Cititi si Regulamentul in detaliu!

Data viitoare nu voi mai edita sau sterge, voi incepe cu avertismente.

Teo1998 m-a rugat sa-l pus la download (setul) nu ma abat de la reguli ..ideea era cum sa pun setul free sau cu plata ptr ca eu l-am cumparat si nu imi convine sa-l pus free...la asta m-am referit cand am scris ( facem noi cumva)

Deja era si Off-topic.

Daca l-ai achizitionat, mai bine nu-l mai dai, sau nu-l mai pui pe site, mai ales daca nu iti convine sa il pui Free.Oricum asta era site KORG. Si eu mai disper pe treaba asta cu "pe din dos"... Mess sau PM. Daca apare ceva mai interesant, sau aude cineva ceva putin mai deosebit, repede: "Nu-mi dai si mie"? Dar mai si puneti mana si munciti! ma repet: Exista SUFICIENTE materiale, sfaturi si oameni amatori sa va indrume.