Sari la conținut

Recommended Posts

Perfect Paule,,! Ai intrat in categoria  , restrinsa, a celor care   demonstreaza live, ca lucreaza! Ai tot respectul meu pt asta....!

• Îmi place 2

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Orice nelamurire aveti in privinta setarilor,de la acest styl,dau oricare alta nelamurire,va raspund cu draga inima !!!!

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Mie imi place felul cum traiesti ceea ce faci. E o tema care o cant si eu cand ma loveste melancolia :) Frumoase vocile dnc ale lui Daniel. Bravo Paul, si ma bucur ca ai mai schimbat un pic repertoriul ;)

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Mie imi place felul cum traiesti ceea ce faci. E o tema care o cant si eu cand ma loveste melancolia :) Frumoase vocile dnc ale lui Daniel. Bravo Paul, si ma bucur ca ai mai schimbat un pic repertoriul ;)

Ahaa! Ca trage  la ,,caruta,,  ta Adriane! Paulica    stie  multa muzica te asigur   ! Nu i-i este  greu sa abordeze diferit  o anume tema  si nici alte  genuri..

Dovada e mai sus...!  Te salut si ma  bucur ca ai luat si tu la cunostiinta...!

• Îmi place 2

Partajează acest post

Link spre post

Felicitari .

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Multumesc din suflet tuturor,ptr.aprecieri !Incet ,incet incep sa inteleg si eu sistemul de lucru cu un Pa3 !E mult mai complicata ca un Pa600,dar usor usor.....Deja am in ea setul AD,vre-o zece styluri de la Costyn.C,si patru styluri din setul lui Viorel de la barlad,,,si le am ordonate frumos,si tot ce modific...in songbook,mi-am dat seama ca e foarte puternica songbook-u!Multa sanatate,si va multumesc inca o data !!!!Numai bine.

Partajează acest post

Link spre post

Bravo Paulica felicitari...

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

Informaţie importantă

Prin utilizarea acestui site, sunteţi de acord cu aceşti Termeni de Utilizare.