Jump to content

Eroare memorare set

andrush84
 Share

Recommended Posts

Ma confrunt cu o problema de ceva zile si nu i dau de capat....am un set in clapa mea ,pa600 si am mai copiat cate un style de ici de colo si l am lucrat, l am mai imbunatatit....am incercat sa dau acest set si la altcineva, iar persoana cand il incarca in clapa lui(tot pa600) mereu ii da o eroare, mentionez ca  daca resetez clapa si dau load la setu mie imi merge pe clapa.....poate gresesc eu undeva, poate nu stiu sa memorez cum trebuie....

Atasez mai jos eroarea

post-26252-0-10469600-1422255778_thumb.j

salut,unele semplere sunt incomplete,ai cumva stick-ul(ma refer la stickul cu dongle key-ul,nu stiu cum se numeste sigur) de la setul d-lui Andronescu in clapa?si colegul tau nu are?incearca sa salvezi fara,bafta

Edited by ksa

Am setul lui AD in clapa insa nu am folosit nimica din el. nici un instrument, nici un tambal nimic
Sa fiu mai exact,am scos cardul cu setul Ad sa eliminam, dupa care am salvat setul, am facut si o filmare poate nu procede bine

fac dublu post cu scuzele de ridoare nu mi permite tel si nici tableta sa postez filmul....poate ma ajuta cineva asa din explicatiile mele!cu stima!

Am setul lui AD in clapa insa nu am folosit nimica din el. nici un instrument, nici un tambal nimic

Sa fiu mai exact,am scos cardul cu setul Ad sa eliminam, dupa care am salvat setul, am facut si o filmare poate nu procede bine

fac dublu post cu scuzele de ridoare nu mi permite tel si nici tableta sa postez filmul....poate ma ajuta cineva asa din explicatiile mele!cu stima!

In setul respectiv ai folosit tonuri din setul AD?

In acest caz, si prietenul tau ar trebuii sa aiba Dongle Key-ul AD in clapa altfel samplerele nu se pot folosi, si de acolo si eroarea.