Sari la conținut
flavius

Style KANA JAMBE TROMBOANE

Recommended Posts

Unde pot gasi style acesta.....?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca pui si un linck  de pe  youtube , de pe undeva , sa ne dam seama...!! Ai avea  mai multe  sanse  sa-l gasesti..! Personal  am doua dedicate acestei piese,diferite unul fata de celalalt... Dar pina la tromboane...... Poate brass-uri, alte   chestii..!

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Daca pui si un linck  de pe  youtube , de pe undeva , sa ne dam seama...!! Ai avea  mai multe  sanse  sa-l gasesti..! Personal  am doua dedicate acestei piese,diferite unul fata de celalalt... Dar pina la tromboane...... Poate brass-uri, alte   chestii..!

Cred ca la asta se refera Flavius.

Ca stil ar fi Rumba, am vazut prin multe seturi de manele cu care se canta prin cluburile specifice, dar cine pune mana pe asa seturi?

Tromboanele (Brass-urile) cred ca merg puse pe trackul Perc. Acum mai trebuie gasit si styleul. Cu Rumba din styleurile factory nu cred ca se rezolva nimic oricat l-ai modifica.

Succes!

Editat de Jarnea Cosmin

Partajează acest post

Link spre post

Da  , ai dreptate Cosmin! Dar  nu cred ca  Rumba  e  style-ul salvator..! O sa  fac eu  un demo ca sa vezi ca exista  alt  balans  la  piesa asta  mult  mai  dansant! Oricum,  vad  ca  gindesti  si asta e bine!

Nu inteleg  cum nu puteti  afla style-urile   prezente  prin  cluburile  romanesti pt ca  sinteti in tara  ...!Ginditi-va  la sursa acestora, butonati clapele editati si o sa aveti  !Poate si mai bune  !

Ca un secret, majoritatea  style la moda(kana jambe, raki taki, lasati  barbatiii.... sa stea  doar beti  =)) . A rasarit  soarele  din nori.,Tranquila, sanki ,sanki  etc..  Sint style  bulgaresti  , turcesti  editate si facute  mai  dansabile   ,mai balansate!Deci......Munca la creat pe om!

Editat de Marin Zmaranda
  • Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Da  , ai dreptate Cosmin! Dar  nu cred ca  Rumba  e  style-ul salvator..! O sa  fac eu  un demo ca sa vezi ca exista  alt  balans  la  piesa asta  mult  mai  dansant! Oricum,  vad  ca  gindesti  si asta e bine!

Nu inteleg  cum nu puteti  afla style-urile   prezente  prin  cluburile  romanesti pt ca  sinteti in tara  ...!Ginditi-va  la sursa acestora, butonati clapele editati si o sa aveti  !Poate si mai bune  !

Ca un secret, majoritatea  style la moda(kana jambe, raki taki, lasati  barbatiii.... sa stea  doar beti  =)) . A rasarit  soarele  din nori.,Tranquila, sanki ,sanki  etc..  Sint style  bulgaresti  , turcesti  editate si facute  mai  dansabile   ,mai balansate!Deci......Munca la creat pe om!

Total de acord cu tine! Dar cum mai toti vrem muca gata facuta, e greu sa pui mana pe asa style-uri,

Exista ceva baieti pe facebook care fac asa ceva. Am eu un baiat in lista care a facut asa-zisa hora a Rihannei.

A luat omul frumos bucati din o anume melodie cantata de Rihanna si a semplat voci din ele pana a iesit ceva extraordinar.

Pot sa atasez aici si un link catre videoclipul de pe Facebook daca regulamentul permite!

Ai posibilitatea asta Jarnea Cosmin :

http://korgforum.ro/videos/  daca e video daca  nu e video  ai  si  sectiunea Demo audio in  Forum, sau descarci piesa   si  folosesti  Edit, Foloseste editor intreg  ,adaugare  fisiere, la aceasta postare !

Sper sa am  timp  miine  sa fac  demo-ul promis!E  mai greu  ca  nu am MP3 pe clapa  ca altii! 

Editat de Marin Zmaranda

Partajează acest post

Link spre post

Stylul Kana Jambe aranjat bine si cat mai aproape de cel original il gasiti in setul lui viorel de la Barlad..  

Editat de Marin Zmaranda

Partajează acest post

Link spre post

Stylul Kana Jambe aranjat bine si cat mai aproape de cel original il gasiti in setul lui viorel de la Barlad..  

Sa fie ca tine  dar     eu nu sint asa de sigur! Totusi  mie   nici acum  nu -mi este clar  ce anume vrea  initiatorul  topicului..

Ca un pont pentru toata lumea....Exista  style dedicat acestei piese..! Mult  mai  bun..! 

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Confirm cu style dedicat

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

Informaţie importantă

Prin utilizarea acestui site, sunteţi de acord cu aceşti Termeni de Utilizare.