Jump to content
vadar

Caut acest set KORG pa3x 2015.

Recommended Posts

Mda..! E  setul oferit gratis  de Daniel  acum o  saptamina! Doar ca  acesta (din  demo) nu e asa de curat,  si  organizat!

Ai  citeva  styluri  ( ce styluri?) pozitiii in user  cu alta  denumire de piesa ca stylul e acelasi! Ai terte care se aud peste  normalul  miinii drepte  si asta  nu e bine, denota  modul incare a fost facut!

,, Constantine,, de exemplu pt ca  mi-a  sarit in ochi,  stii  a  cui e  mina acolo?

Si celelalte  styluri  de  folclor de dupa!  Totul  gasesti in  setul  Viorel  de la Birlad  (cel  cu returnele). Manelele sint  prezente in alt set  caruia  nu-i pot  da  numele(pt  ca  am promis).Repet  daca  ai  ce  a  dat Daniel Andronescu gratis  acum  o saptamina, si  mai  ai  si  setul Viorel Birlad pa3x (circula pe  net  sub  alte  denumiri insa)  ai rezolvat, ai tot ce prezinti in setul asta!Trebuie doar sa le pui cap la  cap   si aici e aici... Ca e cam greu  si  eu  stiu de ce! N-o sa se auda  la  fel...!! 

Sanatate!

• Like 2

Eu zic sa te interesezi mai bine! Exista  acest  set! Eu  l-am descarcat sub aceasta titulatura!Probabil  cei  de acolo erau ocupati  cu altceva  de  nu  au vazut ca   am intrat!Altfel  pateam  cum am  mai patit, am  cotizat  si  am ramas  cu cotizatul!Mi se intimpla  si mie!

dn.Marin eu oricum,, am pa 800 nu pa3 dar chiar m-ai facut crios cu setul ,, si situl unde spui D-nta ca ai descarcat.. si nu ma intereseaza  intr o ritornele* ca  ne descurcam si noi astia cu pa 800,, ma interesa un styl din setul asta,, sa il convertesc ,, bine ca nu mi araspuns D Dima prietenul meu ,, cel mai bun,,)))

Folosește guma, Marine.

Acest topic e chiar neinteresant.

Uite ca am răspuns și eu "prietenului meu cel mai bun" nelu_nelu_71.

Ține minte, eu iert dar nu uit! Și nu e un atac la persoană, e un sfat prietenesc.

Nu v-ați mai cizelat în idei și exprimare, tot căutați, așa, să fiți băgați in seamă, doar pe vorbe, și din spatele monitorului...

E urât!

S-a vărsat demult! Veniți cu ceva concret, susținut de fapte, sau dovezi.

Edited by Dănuţ Dima

Asa am facut Danut!Oricum exista  un singur coleg  care  detine  acum acest set,cadou de la mine!Daca  e satisfacut de ce prezinta  acest set poate face  confirmarea aici!Mai ramine  deschis acest topic citeva zile,pt ca initiatorul  sa clarifice  daca  s-a rezolvat  iar apoi va  fi inchis!

Danut, felicitari pt  noua  clapa  achizitionata!Si taceai  milc!!! B-)

Edited by Marin Zmaranda

Eee,, ati vaz,, dn Marin si D d ,, vocea poporului e impotanta in ziua de azi,,se  cam termina cu ideile alea comuniste,, gen secretari de partid aCC  ,, unde are situl asta sediul sa venim sa manifestam ,, ca cei din piata Universitatii ))

• Like 1

Eee,, ati vaz,, dn Marin si D d ,, vocea poporului e impotanta in ziua de azi,,se  cam termina cu ideile alea comuniste,, gen secretari de partid aCC  ,, unde are situl asta sediul sa venim sa manifestam ,, ca cei din piata Universitatii ))

Dl Radoi, ca si noi doi(eu si Dima)ai trait in comunism! Nu ascund faptul ca  am fost educat,crescut si pregatit pt viata  in perioada aceea !Si era  mai  bine, nu o spun doar eu!

Insa,, vocea poporului de azi ,,e ,,impot(e)nta,, exact  cum  era  sa spui Dumneata mai  sus atunci  cind purtatorii ei de cuvint procedeaza cum faci Dumneata! Vezi ca iarasi esti offtopic si asta cauzeaza grav la penalitati!E ultima avertizare!

Edited by Marin Zmaranda

gata am incheiat,, imi cer scz daca v am suparat,, nu aveti simtul umorului deloc,, pacat

• Like 1

Scuzele se accepta!E pacat  totusi de muzicantul  bun care  esti(am facut mici  cerecetari in cercul tau si al meu  de prieteni)!Esti stimat  si recunoscut in zona ta ca  un om  bun meserias(cinsteste-ti prietenii apropiati , muzicanti)! Te asteptam  cu lucruri constructive  pe  viitor !Sanatate!