Jump to content
Sign in to follow this  
andrei00sb

Intrebare SET AD pa300

Recommended Posts

Buna ziua, recent am achizitionat de la MC Musical un model KORG PA300, nepricepandu-ma, fiind prima mea clapa profesionala am vrut sa instalez un style de colinde, problema este urmatoare. Din greseala am instalat acel style in pagina "Favorite 2" unde se mai aflau 7 styleuri din setul AD. Intrebarea este urmatoare mai pot recupera acele styleuri cumva? SI daca da, cum? Multumesc mult. 

Andrei Dumitru

dumitru_fa@yahoo.ro

• Like 1

Buna ziua,  la setul inclus AD&MC din Pa300, este identic continutul,  cu cel de Pa3,2,900,600,800 ? 

de unde pot sa cumpar si eu un set pa300 bun?mersi

La 10.06.2016 la 19:23, bass4ever a spus:

de unde pot sa cumpar si eu un set pa300 bun?mersi

Edited by Dănuţ Dima

Salutare. Detin un KORG pa300 varianta Ro. Mi-am cumpărat in anul 2016 acest set care cică include si setul lui AD.cu care de fapt am cumpărat clapa,iar când il instalez nu imi mai merge setul AD,decât câteva styluri de la final. Am observat ca după instalare imi lipsesc si tonurile semplate din user,acelea cu care am cumpărat clapa. Am cerut si sfatul unui profesionist si mi-a instalat si el din nou setul si la fel se întâmplă,iar volumul stylurilor din set este cam  la 60% fata de setul original AD! Dacă stiam dinainte nu dadeam bani pe el mai ales ca atunci era pretul mai mult decât dublu!