Jump to content
m_88keys

Stick AD&MC sters

Recommended Posts

Va salut. Am rugamintea sa ma ajute cineva cu continutul stickului AD&MC, deoarece eu l-am sters accidental.

Ulterior am vorbit la MCMUSIC, baietii de acolo fiind binevoitori si mi-au trimis o arhiva cu continutul stickului, dar tind sa cred ca lipseste ceva, deoarece incarca setul iar la final apare acea eroare ca si cum stickul nu e introdus in clapa.. si bineinteles apar stylurile dar nici un ton nu e decodat. Am avut si PA900 si tot cu set encodat, dar la ala nu era problema, l-am formatat de zeci de ori acel sd card si setul tot mergea, pe semne ca era alt tip de encodare, probabil hardware. Va rog mult daca puteti si doriti sa ma ajutati ca sincer nu stiu ce sa-i fac..

mda 57 de vizualizari si nici un raspuns.. rog un admin sa inchida threadul.. n-are rost.. aici nu stie nimeni sa ajute.

nu poate nimeni sa te ajute decat tot cei de la mcmusic,suna-i ,ori ai probleme cu calculatorul si ti-a sters din arhiva,daca l-ai primit pe mail incearca in alt calculator,parerea mea

• Like 1

Parerea mea este sa trimiti acel card la cei de la MC si probabil ca ori ati vor da altul , ori il vor rezolva pe al tau si il vor trimite la tine inapoi. Sau mergi personal acolo, dar intai suna sa vezi daca totul este okay.

Rog un admin sa stearga threadul. Doream doar sa imi trimita cineva care are stickul, continutul lui ca sa vad daca il pot rezolva. La MCmusic am vorbit. Nu am gasit nici o rezolvare. Multumesc.. pt nimic.

m_88keys ai rezolvat ceva cu setul? 

ADRESA  ,TEORETIC  ESTE  LA  PROFIL !!!!!

Edited by Marin Zmaranda

Nu am mai intrat de ceva vreme pe site din cauza lipsei de timp.FARA ADRESE  DE  E-MAIL  AICI BAIETI! Multumesc!

Edited by Marin Zmaranda

Dacă ai luat setul de la magazin autorizat mergi la ei cu stickul și explica-le problema.  Dau toaga-l pe domnul Calin sa te ajute. Este un domn elegant și s-ai putea sa ai succes.