Sari la conținut
Farson31

KORG Pa2x Pro sau KORG Pa3xpro?

Recommended Posts

Salut. Vara acesta o sa-mi cumpar o clapa dar sunt indecis ce sa aleg intre KORG Pa2xPro  si KORG Pa3xPro. Mentionez ca fac in general armonie manuala dar mai cant si returnele cu aranjorul la manele si usoara. Exista deosebiri majore intre cele doua clape? Multumesc anticipat pentru raspunsurile celor care detin aceste clape. Sanatate!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E de preferat sa-ti iei ceva cat mai nou.Diferenta la bani mi se pare minora intre ele.

Partajează acest post

Link spre post

In primul rand nu exista KORG Pa3x Pro dar pur si simplu KORG Pa3x 61 taste si KORG Pa3x 76 taste.  Da, la KORG Pa2x mai are si suplimentul PRO dar e numai cu 76 taste. KORG Pa2x nu citeste stiluri si tonuri de KORG Pa3x diferenta de pret este supstantiala in dependenta de 61 taste sau 76 taste. Acuma depinde de posibilitatea financiara, decizia Va apartine.

Partajează acest post

Link spre post

Salut,eu am cumparat 3x/61,am cumparato noua din Milano,ma aflu la Monza,Italia,nu cint la petreceri,am luato asa de placere,daca te intereseaza sunama si discutam,orga e noua,din casa nu a esit,mai cint ptin casti,mixer nu am.tel.3898826753 Andrei

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

Informaţie importantă

Prin utilizarea acestui site, sunteţi de acord cu aceşti Termeni de Utilizare.