Jump to content
Sign in to follow this  
mariancospanaru

Stick Korg Pa 500

Recommended Posts

Din cate stiu eu e USB DEVICE, Nu merge...adica ce sa faci cu el...n-ai card? Mai bine leag-o la PC. (Media /USB)

Stii engleza' date=' franceza, gemana sau italiana? Il descarci de aici si urmezi instructiunile din PDF-uri.

http://www.korgpa.com/en/support/products/arrangers/pa500/pa500-software.html

[/quote']

Bune trimiterile la manual, asa trebuie procedat.

Eu, de fiecare data cand mi-am luat-o clapa noua, am deschis-o si, cu cartea pe brate, am studiat ce functie are fiecare butonel. Daca nu cunoastem functiile elementare, cum sa mai vorbim de Style Record sau altceva ?

acum am schimbat os-ul dar parca nu mai lumineaza display-ul ca inainte :( se poate face cv ?:) scz dak sunt prea insistent dar .. nu prea le am cu butonatul :(

Marian..odata ce ai instalat un nou Os Lumina display-ului sa pus pe default (setata de fabrica) Trebuie sa ti pe menu apasat si sa rotesi de rotita stanga dreapta pentru o luminozitate mai mare sau mai mica. Mult succes ...Noi ne straduim cu samplerele alti cu lumina la display...alti au treaba cu Basescu...si uite asa nu ne plictisim:)))))

Nu v-a suparati dar m-ati putea ajuta si pe mine cu un set de ritmuri pentru KORG pa 500 ritm de manea v-a rog