Jump to content
Sign in to follow this  
Membrul

A incercat cineva KORG Pa3x - Free Set July 2012 AD

Recommended Posts

Nu mă crezi dacă îţi spun că nici macar noul OS nu l-am incarcat...

Din noiembrie abia o să fie mai mult timp şi am să incep să mai lucrez câte ceva.

Oricum, SET-ul e binevenit.

OS-ul e exceptional dar,multi nu-l inteleg pentru ca nu e la vedere...

Sunt chesti noi care da functionalitate exceptionala clapei!

Tobele sunt rescrise cu tonuri noi(piese de toba noi),multe tonuri noi DNC,multe style uri noi bune din care ai ce invata,daca le iei la bani marunti ,mai ales ca si schelet!

Eu zic sa-l incarci pentru ca e pacat!

Vezi ca resursele 1.50 am vazut ca le-au scos de pe korgpa.com,sincer nu stiu de ce,dar banui....l-am postat eu pe korgforum daca vrei le pun si aici,la fel si style-uri de MUSIKANT,care acum sunt compatibile cu versiunea International,la fel foarte bune...

Setul de la mine...poate gasesti tu ceva bun acolo...un contrabas,un SaxT,un set complet de tobe...bla,bla...

Super BETOOOON ! si executia BRAVOOOO !

Eu unu l-am incercat foarte bun setul Daniel,iti multumesc pentru tot ajutorul care ni-l dai ,iti doresc multa sanatate si numai bine!

Am achizitionat de curand Pa3x si as dori sa cumpar setul AD. Acum intrebare: as vrea sa stiu mai in detaliu ce contine setul (ma refer la style-uri si tonuri de dreapta) sa sa stiu daca il pot folosi la capacitate maxima in zona moldovei. Stiu ca suna foarte bine dar as vrea sa stiu si ce contine. Multumesc mult! Stima! Cristi

• Like 1

Iti recoman,sa mergi sa-l incerci la un magazin MC Music,iar daca-ti place si te ajuta,abia apoi decizi!

Numai bine si multa sanatate iti doresc!

Multumesc Daniel. Asa o sa fac. O sa merg la magazinul din Bacau de unde am achizitionat PA3X si o sa incerc setul.

Apropo, salultari lui Marian! Am fost colegi in armata. Stima si felicitari pentru tot ce realizezi! Cristi FILIP

Daca mai are cineva setul, daca se poate sa se pune la download pentru ca nu merge linkurile. Multumes foarte mult.

Salutare,ma poate cineva ajuta cu acest set sal decompreseze pentru Pa600 multumesc.