Sari la conținut
Ramy

Style-uri by Ramy

Recommended Posts

Felicitari! Keep up the good work!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E super Mircea, ce sa mai trebuiasca....e perfect, ar trebui sa vada cei de la KORG cum ar trebui sa sune un style de fabrica :) Dar nu putem sa ne suparam pe ei, fiindca ne dau posibilitati de a face totul pe gustul nostru, cum spunea cineva, nu dam 3000 de € pe o clapa sa cantam cu style-uri interne.

Felicitari Mircea inca o data, am ascultat de 5 ori deja si nu ma mai satur :)

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Guest

Felicitari nota 10

Partajează acest post

Link spre post

Felicitari Mircea pentru Style!! *e_beton*

Partajează acest post

Link spre post

Speram ca data viitoare sa nu fie intr-un viitor prea indepartat.Creatiile tale au facut intodeauna senzatie,si cred ca la capitolul muzica usoara in exploatarea clapelor KORG pa? ai avut si vei avea mereu un cuvant de spus.Ce-i al tau e pus deoparte.

Partajează acest post

Link spre post

Felicitari nota 10 .....

Partajează acest post

Link spre post

Felicitari ... ce-i frumos si lui Dumnezeu place !!! Multa multa sanatate si ... tot ce-ti doresti !!!

Partajează acest post

Link spre post

Felicitari Mircea,niste styluri si o interpretare de nota 20 ,frumos!!!

Partajează acest post

Link spre post

Felicitari Mircea, mie imi place foarte mult, unde e munca, sunt si rezultate. Am cateva intrebari la tine, daca se poate...ce casti folosesti, sunt cumva audio tehnica m30?, si daca scrii style-uri, mixezi, etc folosind castile....ce bas folosesti in acest al doilea style? Iti multumesc si mai asteptam demo-uri de calitate de la tine, este o placere sa ascult asa ceva :) Sanatate multa.

Partajează acest post

Link spre post

foarte bine suna chitara!... ce chitara ai folosit?

Am folosit doua chitari RelaFolk GTR ST1 si Real 12 Strings scrise in Guitar Mode .

Felicitari Mircea' date=' mie imi place foarte mult, unde e munca, sunt si rezultate. Am cateva intrebari la tine, daca se poate...ce casti folosesti, sunt cumva audio tehnica m30?, si daca scrii style-uri, mixezi, etc folosind castile....ce bas folosesti in acest al doilea style? Iti multumesc si mai asteptam demo-uri de calitate de la tine, este o placere sa ascult asa ceva :) Sanatate multa.

[/quote']

Sunt casti Audio-tehnica ATH-M40fs, castile le folosesc strict pentru inregistrare ca sa am control mai bun la mixaj folosesc monitoare de studio ADAM A7x.

La cel de-al doilea style folosesc la bas Bright Finger B. cu efectul 25 Bass Amp+cabinet.

Partajează acest post

Link spre post

Superbe styluri, superba interpretare, felicitari din toata inima !

Partajează acest post

Link spre post

Va mai prezint inca un style si astept parerile voastre, rog Administratorii daca pot sa schimbe titlul acestui THREAD in Style-uri by Ramy deoarece am sa postez aici toate style-urile lucrate de mine.

Multumesc.

Vama-Perfect fara tine by Ramy

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Ca de obicei, super, am doar o intrebare, cam cat timp iti ia sa faci un style ca acesta? Poate vreodata ai sa iti faci timp daca vrei sa faci un tutorial cu cateva etape pe care le parcurgi in scrierea unui style, guitar mode, mixare, etc. Felicitari din suflet bravo

Partajează acest post

Link spre post

Excelent lucrat!Felicitari si din partea mea!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

Informaţie importantă

Prin utilizarea acestui site, sunteţi de acord cu aceşti Termeni de Utilizare.